PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32381}

Ciśnienie

Below
6,1 9 930
ocen
6,1 10 1 9930
Ciśnienie
powrót do forum filmu Ciśnienie

Aż mnie ciarki przeszły jak zobaczył po odsłonięciu kotary ducha kapitana...i ten numer jak patrzył w lustro...

cichy1970

Zgadzam się - dla mnie wszystko co lubię najbardziej duchy, statek i morze/ocean:)

klaudia0

Ja też lubię takie klimaty. Może film nie był jakiś porywający ale miał swoje fajne momenty. Mnie film wciągnął a skoro to zrobił to dla mnie był w miarę OK. ;) Fajny był moment kiedy niszczyciel (chyba) próbował ich zniszczyć bombami głębinowymi i to co się działo kiedy załoganci i "goście" latali po całym okręcie na boki oraz w dół i górę przyklejając się miejscami do sufitu od przeciążeń, CIARY ;) Lepszy pod tym względem z okrętami podwodnymi był U-571 ale na swój sposób "Ciśnienie" też było fajne z mroczną historią w tle. ;)

ocenił(a) film na 7
cichy1970

Tak, miał swoje niepowtarzalne momenty wywołujące , jeśli nie zimny dreszczyk, to przynajmniej dziwny niepokój ...

cichy1970

Popieram. Zasługuje jak nic na 6,6, nie wiem, czemu ma taką niską ocenę. Było wiele momentów, trzymających w napięciu, podobał mi się też klimat zamknięcia, wywołujący swego rodzaju niepokój... Tu rodzi się moje pytanie, czy znacie jakieś podobne filmy o tej tematyce? Ludzi, zamkniętych w jednym pomieszczeniu, dziwne wydarzenia i fakt, jak one działają na ich psychikę... Coś podobnego do Ciśnienia, ale też Bunkra czy 1408.

KeiChan

Oglądał Pan cube?

ocenił(a) film na 6
mecenas1939

A może to pani??

ocenił(a) film na 6
KeiChan

A co mi tam, po 9-ciu latach odpiszę... "Kula" ma podobny klimat.

ocenił(a) film na 6
cichy1970

Niezły, ale mocno przewidywalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones