PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845}

Pi

7,4 110 688
ocen
7,4 10 1 110688
6,9 26
ocen krytyków
Pi
powrót do forum filmu Pi

Kurcze, film jest rewelacyjny. Jednak nie dla każdego i chyba przez to taka niska ocena. gdyby obejrzeli go wyłącznie dojrzali widzowie to byłby pewnie w Top 10, a tak oglądają dzieci i zaniżają.
Ocena oczywiscie 10/10

Alex_Tyler

Dokładnie, to nie jest film dla każdego. A już szczególnie dla dzieci, bo dziecko go nie zrozumie, a i dla większości jest zupełnie nieatrakcyjny pod każdym względem. A sam film to genialny debiut Aronofsky'iego, jeden z najbardziej niedocenionych filmów. No ale widocznie takie niedocenione filmy muszą być, by wąska grupa ludzi potrafiła je docenić :P

Alex_Tyler

janeczek, alex tyler samoznwaniec rzekł, iż jest dojrzałym widzem. nic bardziej mylnego. AliBaba, przejrzyj sobie jego oceny filmów, wtedy przekonasz się, że w tym aspekcie trafiło się ślepej kurze (janeczkowi :) ) przysłowiowe ziarno.

jabolowy_jazzman

Przejrzałem jego oceny, z 85 % się z nimi nie zgadzam i nie zamierzam o tym dyskutować bo jeśli ktoś ocenia film na 2/10, a ktoś inny na 8/10 to nie ma co dyskutować bo szybko dyskusja zmienia się we wzajemne się obrażanie. Ale zostaje te 15 % zgodności gustów i wtedy można normalnie podyskutować, ponarzekać i pochwalić. A co do samej osoby Alexa to ma prawo wygłaszać swoje opinie tak samo jak ja i Ty, i na szczęście każdy ma inny gust. Np. kolor czerwony jest brzydki czy ładny? Obiektywnie jest tylko czerwony i rację będzie miał ktoś kto mówi, że jest ładny tak samo jak ktoś kto uważa ten kolor za ch&*#y. Tak już było, jest i będzie :P

Ali Baba

co nie zmienia faktu, że w opinii wielu, dzieciak ma dość mocno zjechane. Jako, że szkoła nie naprostuje mu raczej światopoglądu, muszą to zrobić inni ;)

offtopem, zgadzam się z Twoim zdaniem i szanuję je, ale w jego wypadku....wybacz :)

jabolowy_jazzman

A co cie upoważnia do oceny innych LUDZI? Zajmij się filmem, ok, Panie Idealny?
Dla mnie osobiście, mimo bycia humanem, film boski. O niebo lepszy od "Dowodu" jeśli chodzi o filmy z matematyką w tle.
Ale Alex ma rację, dzieci neo grasują.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Tym razem musze sie z nim zgodzić. Ten film jest wyjebisty.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Będziesz się radował jak ten film znajdzie się w pierwszej setce? Ja mam wyj.ebane na ocenę filmu, jak jest dobry to jest dobry dla mnie i nikt inny nie musi go oglądać.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

kto to sa dzieci neo?

hupcio

Hmm.. Komputero-maniacy. Nie wychodzą z domu, jedzą przy kompie, żyją z kompem, kiedy nie ma prądu wariują. Często występująca wada wzroku; brak snu. Ściągają, ściągają, ściągają, ściągają. Mało komunikatywni w normalnych życiu. To tak w skrócie.
--> widza nabyta komputerowo i przez własne obserwacje ;P

ocenił(a) film na 9
Atheraia

kurcze ostatnio to ja sie chyba taki stalem za dzuo ogladam filmow w komputerze;/ czas troche wyjsc na dwor

Atheraia

To nie jest dziecko neo. Dziecko neo to ktoś kto niedawno dostał Internet i nic jeszcze o niczym nie wie, myśli, że mu wszystko bezkarnie wolno i wkurza innych swoim trollowaniem. Dzieci neo to przeważnie gimnazjaliści, chociaż starsi tez się trafiają.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Głównie przez nie. Niestety jest całkiem sporo ludzi, którzy wystawiają niskie noty obrazom, które odbiegają od produkcji typu High School Musical. Podobają mi się argumenty typu
- nie rozumiem więc wystawiam 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones