PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845}

Pi

7,4 110 716
ocen
7,4 10 1 110716
6,9 26
ocen krytyków
Pi
powrót do forum filmu Pi

Tylko dla wybranych...

użytkownik usunięty

Pi nie jest na pewno tanim, a wlasciwie drogim Hollywoodzkim kiczem.... jest to nisko budzetowa produkcja ktora pokazuje wszystkie zalety niezaleznej kinematografi... No, ale jak juz napisalem.. nie wszystkim sie ten film spodoba.... zostaje pytanie komu... Na pewno tym, ktorzy poszukuja sensu swojego zycia, gdyz w filmie wystepuje od groma roznych teorii patrzenia na swiat, a najlepszym motywem jest sam tytul... Film opowiada o tym jak genialny matematyk probuje zrozumiec swiat w lagiczny sposub snujac jakies swoje tezy (zreszta bardzo sluszne) .... a potem..... , .... a potem wychodzimy z kin i widzimy ten napis "Uwierz w Haos" .. niestety ja juz nie jestem w stanie....Na film jechalem az 30 km do Gdanska. gdyz wszedzie blisko mnie nie puszczali tego filmu.... lecz mialo to na mnie dobry wplyw, poniewaz w drodze powrotnej dopiero zaczalem sie zastanawiac o co w nim chodzilo.... Pi jest tak psychodelicznym filmem, ze (jak juz wspominali moi poprzednicy) nie da sie go obejrzec, schowac i robic jakies swoje prace domowe .... on poprostu daje tak do myslenia, ze potrzseba licznych godzin, aby ten film pojac choc w malym stopniu... Musze przyznac, ze jest to moj ulubiony film, choc widzialem go zaledwie dwa razy, lecz sadze, ze to wystarczy.... Tak, czy inaczej .. na tym filmie praktycznie bazuje moja filozofie zycia i .. jak narazie sie na niej w ogole nie przejechalem (nie zawiodlem)... Polecam gorace tym zagubionym w swiecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones