PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32501}
7,1 799
ocen
7,1 10 1 799
6,0 3
oceny krytyków
Na przedmieściach
powrót do forum filmu Na przedmieściach

Zauważyłem, że film nie jest zbyt popularny ale osoby które go widziały stają się wręcz jego wyznawcami i tu mnie zaskoczyło to że Ci oddani fani nie zrobili jeszcze ripu z dotychczasowych emisji. Naprawdę angielska słaba kopia na yt odbiera sporo radości z oglądania tego dzieła.

loduwqa

Nie przyszło Ci do głowy że są uczciwi ludzie w tym kraju? Ja filmy kupuje albo wypożyczam

klepak84

Według twojego super toku rozumowania uczciwi ludzie nigdy nie obejrzą tego filmu bo nie został wydany na żadnym nośniku w polsce, aktualnie jest jedna sztuka VHS na Ebay. Nieuczciwi w tym momencie są twórcy filmu

lesiu234

Według twojego super toku rozumowania należy każdy niszowy film piracić brawo! Dziwnym trafem oglądałem ten film a nie miałem nigdy wideo istnieje jeszcze telewizja.

klepak84

Jeszcze raz usłyszę o tej antypirackiej uczciwości to się porzygam. Dochody branży filmowej od połowy lat 90tych rosną niemal wykładniczo na przekór szerzącemu się piractwu. Ktoś całkiem niedawno zrobił w Polsce badania i doszedł do wniosku, że rodzimi piraci to jednocześnie czołówka nabywców dóbr kultury. Kino, DVD, komiksy, koncerty, książki, gry video, itp, itd. Stwierdzono, że chłonięcie tego typu materiału wzbudzało w badanej grupie chęć na większą dawkę i zawsze częściowo był to materiał zakupiony legalnie. Ponieważ dla ponad połowy społeczeństwa pirackie filmy czy gry są zazwyczaj pierwszymi filmami i grami z którymi mają w życiu kontakt(oczywiście nie licząc TV), ustalono, że dalsza walka z piractwem może w dalszej perspektywie bardziej zaszkodzić niż pomóc branży. Jak to ktoś mądry kiedyś napisał: najpierw były gazety, później radio, telewizja, kasety magnetofonowe, VHS, internet, mp3, divx, pdf, a książki, muzyka i filmy jakoś przetrwały.

zemstafreda

Rzygaj sobie ja i tak będe kupował oryginalne płyty.

klepak84

błyskotliwe

użytkownik usunięty
klepak84

Według twojego toku rozumowania ludzie wydawali by kupę kasy na wypożyczalnie (5 zł - bardziej opłacalne) lub na kupowanie oryginałów w sklepie (30-60 zł - mniej lub w ogóle nie opłacalne)

To może wszystko kraść? Gry drogie i ciuchy perfumy itd.Co do cen to przesadzasz 30 zł dolna granica ha ha

użytkownik usunięty
klepak84

Jakie wszystko kraść? Miliony ludzi na świecie ściągają filmy, muzykę, gry, bo nie mają rozum i wiedzą, że nie ma sensu wydawać kupy kasy na gry za 150 zł, czy filmy po pięćc dych. A przykład z kradzieżą ciuchów i perfum nie trafiony.

Genialne to znaczy że jak 150 mln ludzi tak robi to ja też mogę:) Rozumowanie dziecka.Jak mnie nie stać na coś to albo tego nie kupię albo zarobię.Polaczki złodzieje mają trzecią opcję.Nabijasz się bo jestem uczciwy Twoja sprawa.

Jeszcze jedno uważasz że 5 zł za 400 filmów to sporo pieniędzy? Tyle kosztuje karta w bibliotece książki i filmy są za darmo.

użytkownik usunięty
klepak84

5 zł za 400 filmów? Ha ha, co ty pieprzysz człowieku. Za jeden film płacisz w normalnej wypożyczalni co najmniej 5 zł. A w takiej bibliotece weźmiesz maks. 5 filmów, a nie 400. Gratki.

No, ale nie zabronię ci być frajerem, skoro wolisz wydawać ciężko zarobione pieniądze na filmy w większości nic nie warte, które kosztują około 40 zł (na takich uczciwych POLAKÓW czyhają dystrybutorzy), które zaraz po obejrzeniu rzucisz na półkę, normalny użytkownik ściagnie film, który chce obejrzeć, a nie będzie zapieprzać pół miasta, żeby zapełnić kieszeń i tak już bogatego twórcy filmu, który i tak sporo zarobił w kinach. Ale skoro jaśnie Pan jest bogaty i śpi na pieniądzach to może sobie pozwolić na wywalanie kasy na prawo i lewo, w takim tempie (zakładam, że jaśnie Pan sporo filmów ogląda tygodniowo) to można zbankrutować. I nie mam na myśli tylko wypożyczanie, bo sam przynałeś, że wywalasz kasę na filmy w sklepach. Tylko potem nie narzekaj, że ci pieniędzy na coś nie starcza. Pogratulować ci rozumku.
Dodam jeszcze, że na jednym piedestale stawiasz ściaganie filmów i np. kradzież w banku. Twórca czegoś tam nawet nie zauważy, że jego dzieło lata po internecie, bo po prostu ma to gdzieś. A to, że piractwo jest złe, wymyślili tacy ludzie jak ty, żeby jeszcze więcej kasy od ludzi wydusić (patrz debilne ACTA).

Bez odbioru.

Frajer to ty a filmów mogę brać 10 a potem kolejne ciołku nara

klepak84

Ten film na 99% już nigdy nie zostanie wyemitowany w żadnej polskiej stacji TV. Więc mam się cofnąć w czasie żeby obejrzeć ten film 10 lat temu?

lesiu234

Jak Ci zależy to zbudujesz wehikuł czasu.

ocenił(a) film na 8
klepak84

Popieram Pana kupującego oryginalne płyty. Obecnie coraz mniej osób to robi przez co w Polsce nie wydaje się na blu-ray filmów, które są wydawane za granicą. Aby było ciekawiej - za granicą można kupić polskie filmy wydane na blu-ray, których u nas nie ma. Chore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones